Programma 2017

Zaterdag 18 november 2017 – 15.00 uur Kamermuziekdag 2017

Naast een serie concerten organiseert de Stichting Muziek aan de Luts elk jaar ook een educatief project. Dit jaar krijgt dat een bijzondere vorm, namelijk door het organiseren van een kamermuziekconcert voor amateurs uit de naaste regio.

Maar liefst vierendertig muziekamateurs, jong en oud, hebben zich opgegeven. Daaruit zijn tien groepjes met verschillende bezettingen samengesteld. Diverse regionale muziekdocenten geven deze ensembles begeleiding bij het instuderen van hun bijdrage aan het concert. Het wordt een wat langer concert dan gebruikelijk en er is daarom een pauze ingepland met hapjes en drankjes. Voor u als bezoekers een mooie gelegenheid om met docenten en andere kamermuziekliefhebbers kennis te maken.

Het programma van de 2 concerten (15 uur en om 16.30 uur)

 

KAMERMUZIEKDAG             PROGRAMMA  1  CONCERT                  Aanvang 15:00 uur

 

Isa de Leeuw               Piano                          A. Diabelli       Sonatine Op. 163/6  Rondo

Sigri Hoekstra             Piano                          F. Schubert      The Trout

 

Hillianne van der Bij   Fluit                            J.S. Bach          Jesu, joy of man’s desiring

Julia van der Meer     Fluit                            J. Strauss         Radetsky mars

Sigri Hoekstra             Piano                          G. Rossini        Wilhelm Tell ouverture

 

HEMELER HOUT

Blokfluit-ensemble                                         J. Paisible        Sonata pour 4 flutes

Lisa Douma                 Sopraan                                              – vivace

Anke Wassink             Sopraan                                              – allegro

Wiepkje Visser            Alt                                                       – adagio

Jes Dekkers                 Alt                                                       – allegro

Jannie Siemensma      Tenor                          L. Viadana       La Mantovana

Hiske Dijkstra             Tenor

Fettsje Bajema           Bas

Marianne Beeke         Bas

Wil Winkelman           Piano/Orgel

 

LUDGERUSKWARTET

Ymie de Kroon            Fluit                            J.C. Bach          Trio in G-dur

Mirjam Brink              Fluit                                                    – allegro assai

Harm Tilstra               Cello                                                   – larghetto

Wiebe Mulder            Piano                                                  – presto

 

Alma Hoekstra            Fluit                            R. Schumann   Drei Romanzen Op. 94, nrs 1 en 2

Sigri Hoekstra             Piano

 

Marianne                                                       R. Schumann   Fantasiestücke Op.73, deel 1

Zijlstra-Hoek       Klarinet                       F. Poulenc       Sonate pour clarinette et piano

Henk Buitenkamp       Piano                                                   – romance

 

 

KAMERMUZIEKDAG              PROGRAMMA  2e  CONCERT                  Aanvang 16:30 uur

 

 

CINQECELLI

Cello-ensemble                                              G. Gastoldi           Balletto

Renske Willems                                             G.F. Händel          Sarabande

Berendina van Solkema                                 P. v.d. Staal          Pastiche

Maria Bouma                                                 C. Wolfgram        Ki Mitzyon

Hetty Kazimier                                               M. Norman          James Bond theme

Machteld Lugtenborg

 

 

TRIJE TRIO

Katy de Jongh             Viool                           F. Schubert           Trio in Bes-groot  D471

Jan de Jongh               Altviool

Karl Kalf                      Cello

 

 

CAMERATA LUTSINI

Ineke Grotenhuis        Blokfluit                      F. Mancini            Concerto in g-moll

Katy de Jongh             Viool                                                        – comodo

Ymie de Kroon            Fluit                                                         – larghetto

Jan de Jongh               Altviool                                                    – allegro

Karl Kalf                      Cello

Wiebe Mulder            Piano

 

 

TRIO VELIBÈR

Rob Verment              Fluit                            Járdányi Pál          Sonatina nr.1

Chris Lingeman           Cello                           G. Donizetti          Larghetto für flöte, fagott & Klavier

Eric Berkley                Piano